Mükemmelliğe Adanmışlık

TMGD ENTEGRE HAKKINDA

Danışmanlık konusunda 15 yılı aşkın tecrübeye sahip Entegre Enerji Çevre ile Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı serüvenine başlayan ekibimiz, 18 Temmuz 2017 tarihinde yayınlanan Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Kuruluşlarının (TMGDK) Yetkilendirilmesi Hakkında Yönerge kapsamında 02.10.2017 tarihinde yetkilendirilen TMGD Entegre Danışmanlık ve Lojistik Hizmetleri TİC. LTD. ŞTİ. Çatısı altında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Entegre TMGDK; kendi sektöründe saygı gösterilen, etik kurallar ile yasalara riayet eden ve yüksek oranda müşteri memnuniyetine ve sadakatine sahip bir kurumdur. Şirketimizin gelmiş olduğu konumda emeği bulunan tüm ekibimize teşekkürü bir borç biliriz.

Hizmetlerimiz

YAYGIN HİZMET AĞI

Halihazırda şirketimiz Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’na bağlı 13 Bölge Müdürlüğü alanının 7’sinde öz kaynakları ve kurumsal yapısını oturtmuş durumdadır. Bu özelliğimiz ile Entegre TMGDK kendi sektöründe farklı bir pozisyonu bulunmaktadır.

ÖZEL YAZILIM

Hizmet sunduğumuz müşterilerimiz ile ilişkimizin uzun süreli bir çözüm ortaklığı çerçevesinde ilerlemesini amaçlamaktayız. Bu doğrultuda çalışanlarına katma değer sağlayan firmamız ayrıca geliştirmiş olduğumuz TMGD hizmet yazılımı sayesinde farklı ihtiyaçlara da basit ve verimli çözümler sunmaktadır.

SORUMLULUK BİLİNCİ

Şirketimiz aynı zamanda sektörünün tek sivil toplum kuruluşu olan TMGDK-DER’in kurucu üyesi ve yönetiminde yer almaktadır. Sektörün gidişatına yön verme konusunda aktif olarak görev de almaktadır.

SEKTÖR LİDERLERİYLE ÇALIŞIYORUZ

Entegre TMGDK; gıda sanayisinden savunmaya, enerji sektöründen otomotive ve kimya sanayisine kadar farklı alanlarda faaliyet gösteren sektörünün lideri, ulusal veya uluslararası firmaya hizmet sunmaktadır.

VİZYONUMUZ

Güvenilir hizmet anlayışıyla, değişen mevzuatlara uyumlu bir şekilde hizmet verdiğimiz her konuda akla ilk gelen ve daima tercih edilen danışmanlık kuruluşu olmaktır.

MİSYONUMUZ

Kalite, güven ve etik değerlerden ödün vermeden sektörümüzün standartlarını belirlemek; Müşterilerimize ihtiyacı olan hizmeti en iyi yöntemleri kullanarak sunarak karayollarımızın güvenliğini en üst noktaya ulaşmasını sağlamak.